5 Comments

 1. Ashish Tiwari

  अरु त सब ठिक हो तर यो “हुदाहुदै ड्राइभर खलासीले ……….” यो अभिव्यक्ति मन परेन। किन ड्राइभर खलासीले बिरोध गर्न पाउदैन र? के तिनीहरु समाजको तल्लो दर्जा को मानिस हुन र ? पेसाले मानिसको बिचार सानो हुदैन दाजु। म पनि पेसाले खलासी हु । यो ” हुदाहुदै ” भन्ने शब्दको बिरोध गर्दछु ।

  Reply
 2. शक्ति शेरचन

  कस्तो मन भित्र को कुरा गरि दिनु भयो….. धन्यबाद

  Reply
 3. Gangaram Bohara

  यो लेखमा लेखियेका कुरा सबै साचो हो।तर यसलाई नेताले पढे पनि एक कान बाट सुनेर अर्को कान बाट उडाई दिन्छन।देश कसरी बनाउने भन्दा पनि आफ्नो सत्ता र कुर्सी कसरी जोगाउने भन्ने तिर र कमाउने बाटो खोज्छ्न।जब सम्म देशको कानुन बलियो हुदैन तब सम्म देशमा लाल्ची नेताहरुले धमिराले झै भित्र भित्रै खाई सक्ने छन।

  Reply
 4. chandrash

  k garni satee le sarapeko desh vanxan hola jhhai lagna thaleko xa

  Reply
 5. सूर्य नेपाल

  सामन्ती विचारको आलेख ! ज़िम्मेवारी र जवाफदेही नभएको सरकारका खेताला ! वुद्धिजीवीको नाममा चुल्हो पाल्ने धृष्टता ! फगत पेट आफु र आफ्नाको पेरिफेरिमा हातघोएर लागी परेका झोले ! समाजका अंगलाई होच्याएर दम्मताको विस्कुनलाऊनेहरूको कुरा हो मित्र ! ?

  Reply

यसमा तपाइको मत

सम्बन्धित शीर्षकहरु